مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و رئیس ستاد عتبات عالیات در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی: همه ارادتمندان ائمه و اهل بیت(ع) در بازسازی و توسعه اماکن مقدس مشارکت داشته باشند.

تاریخ انتشار: 05 مرداد 1396 تعداد بازدید: 1304
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و رئیس ستاد عتبات عالیات در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی: همه ارادتمندان ائمه و اهل بیت(ع) در بازسازی و توسعه اماکن مقدس مشارکت داشته باشند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ضمن تاکید به اجرایی نمودن شعار سال با محوریت اقتصاد مقاومتی از سوی کلیه دستگاه های اجرایی گفت:روحانیت های وزارت جهاد کشاورزی حمایت از مجموعه جهاد کشاورزی را در هر شرایطی در سر لوحه کار خود قرار داده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ، نشست برنامه ریزی ستاد برگزاری عتبات عالیات با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و رئیس ستاد عتبات عالیات،مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانها و ادارات کل تابعه و تعدادی از مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها در محل سالن جلسات مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی حمایت در صحن اجرا و در تمام بخش های اجرایی با اهداف وزارت جهاد کشاورزی و محوریت اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی مهم برشمرد و گفت:کلیه فعالیت های وزارت جهاد کشاورز ی از صدر تا ذیل با هدف اقتصاد مقاومتی بوده است و اگر چنانچه واکاوی شود مشخص خواهد شد که آنچه در مجموعه بزرگ وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود در چارچوب اقتصاد مقاومتی است.

وی به بحث تامین غذا برای سکنه این مرز و بوم،آب و خاک و نیروی انسانی به خدمت گرفته شده برای تامین غذای سفره مردم اشاره نمود و گفت: فلسفه وجودی ما در وزارت جهاد کشاورزی و حرف اول را نیروی انسانی در این عرصه دارد و باید پذیرفت که هم تصمیم سازی و هم تصمیم گیری از نیروهای بومی استان است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، حفظ و پرورش نیروی انسانی در فضای معنوی و بستری سالم با تلاش و همت را مهم برشمرد و گفت:جلب رضایت مردم و پیگیری امورات مردم کمک به نظام مقدس است.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی به تشکیل جلسات منظم و موثر در جهت کمک به امر بازسازی عتبات عالیات پرداخت و اظهار داشت :لازم است همه ارادتمندان ائمه و اهل بیت(ع) در بازسازی و توسعه اماکن مقدس مشارکت داشته باشند.

وی تصریح کرد: براساس نظام نامه ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی در مورد طرح عظیم ستاد بازسازی عتبات عالیات گامهای موثری در مورد بازسازی اماکن متبرکه صورت می پذیرد ومقام معظم رهبری نیز بر تشکیل این ستاد تأکید داشته و دستورهای لازم برای فعالیت ستاد در شأن و منزلت ائمه معصوم را صادر کرده اند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه گفت: خدمت در ستاد عتبات عالیات برکتی است که نصیب ما انسان‌ها می‌شود لذا باید تلاش شود بااطلاع رسانی صحیح، کمک‌ها و حمایت‌های درخور توجهی جمع‌آوری شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سجادی گفت: مردم ما علاقه و اهمیت زیادی برای بزرگان دینی و ائمه اطهار (ع) قائل هستند و ازاین‌رو در پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات حضوری فعال دارند.

وی در خصوص جمع‌آوری نذورات و کمک‌های نقدی همکاران جهادی اظهار داشت: گسترش ارزش‌های اسلامی، باورهای دینی و ایجاد انگیزه بین همکاران و خانواده آنان مشارکت در این زمینه را افزایش خواهد داد.

در ادامه از شهرستان های نهبندان ،درمیان و اداره کل منابع طبیعی که بیشترین مشارکت در در جمع آوری کمک های بازسازی عتبات عالیات را داشتند تقدیر بعمل آمد.

منبع: سایت سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی