خوسف – نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق با مدیریت شعب بانک تجارت خراسان جنوبی

تاریخ انتشار: 01 مرداد 1398 تعداد بازدید: 561
خوسف – نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق با مدیریت شعب بانک تجارت خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی خراسان جنوبی، صبح روز …شنبه … تیرماه ۹۸ جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف و مدیر بانک تجارت استان خراسان جنوبی در محل بانک تجارت شهرستان خوسف برگزار گردید.

 

مهندس امیر بهدانی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: جلسات بررسی تفاهمات بین صندوق و بانک ها به منظور ارائه خدمات بهتر و هر چه بیشتر و همچنین اعطای تسهیلات ارزان قیمت و سهل الوصول به سهامداران است و این یکی از اهداف این صندوق می باشد که در این زمینه پیگیری های زیادی نیز انجام گرفته است.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف افزود: در همین راستا مذاکرات متعددی با بانکهای خراسان جنوبی انجام و پس از بررسی جوانب امر با توجه به حضور جناب آقای خدادادی به عنوان رئیس شعبه شهرستان خوسف که شناخت مناسبی از کشاورزان منطقه دارند و بومی شهرستان نیز می باشند و همچنین وجود شعبه فعال بانک تجارت در شهرستان که در دسترس همه اعضا می باشد و بررسی طرح های تسهیلاتی این بانک، هیات مدیره موافقت نمودند که باب همکاری با بانک تجارت در دستور کار قرار گیرد.

بهدانی با تاکید بر اینکه انتظار صندوق از بانک، آسان نمودن پرداخت و تسهیل در قبول و اخذ تضامین از معرفی شدگان صندوق جهت گسترده تر شدن این ارتباط گسترده تر می باشد، افزود : در این نشست طرح های مختلف تسهیلاتی بانک تجارت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در ماه جاری حساب صندوق در این بانک افتتاح گردد.

مهندس قاسمی، نائب رئیس هیات مدیره صندوق نیز ریسک پذیری منطقی و در زمان مناسب بانک تجارت را از ویژگی های مهم این بانک عنوان داشتند و ایجاد رقابت بین بانکها را موجب ارائه خدمات متنوع تر و بیشتر و بهتر برای مردم دانستند.

گفتنی است در این نشست که در محل بانک تجارت شعبه خوسف برگزار گردید؛ لکزایی، مدیریت بانک تجارت خراسان جنوبی؛ رضاپور، مسئول امور بازاریابی این مدیریت و خدادادی رئیس شعبه بانک تجارت شهرستان خوسف حضور داشتند.

در این نشست، لکزایی مدیرکل بانک تجارت خراسان جنوبی، رویکرد این بانک را کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه عنوان داشت و در خصوص ارائه تسهیلات مشارکتی و ارزان قیمت به سهامداران صندوق شهرستان خوسف اعلام آمادگی نمودند.