خوسف – نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق با بانک کشاورزی

تاریخ انتشار: 01 مرداد 1398 تعداد بازدید: 555
خوسف – نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق با بانک کشاورزی

به گزارش روابط عمومی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی خراسان جنوبی، صبح روز سه شنبه ۲۵ تیرماه ۹۸ جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف و نمایندگان بانک کشاورزی در محل دفتر صندوق برگزار گردید.

امیر بهدانی ضمن اعلام این خبر افزود: در این جلسه راه های افزایش همکاری فی ما بین صندوق و بانک کشاورزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف،  از همکاری صمیمانه جناب آقای خسروی ریاست محترم بانک کشاورزی شهرستان خوسف و همکاران ایشان قدردانی نمود و با تاکید بر این که صندوق ها حافظ منافع سهامداران خود هستند و در خصوص اخذ خدمات صرفه و صلاح را لحاظ خواهند نمود، اظهار داشت: اینگونه جلسات به منظور بررسی تفاهمات و ارائه خدمات جدید به سهامداران و تشکل ها برگزار می شود و همکاری های خوبی تاکنون بین صندوق شهرستان خوسف و بانک کشاورزی صورت گرفته است اما اکنون این نیاز احساس می شود که صندوق از محل معدل حساب خود نزد بانک، اعضا را جهت دریافت تسهیلات ارزان قیمت به بانک های عامل معرفی نماید که در این زمینه نیاز است بانک کشاورزی تلاش بیشتری نماید.

 

 

در این جلسه  خسروی ،‌ رئیس بانک کشاورزی شهرستان خوسف و انصاری از مدیریت شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی، به تشریح و توضیح طرح باران بانک کشاورزی پرداختند. سپس در مورد این طرح تبادل نظر صورت گرفت و مدیرعامل و هیات مدیره صندوق نظرات و پیشنهادات خود را جهت اعمال تغییرات روی این طرح اعلام نمودند و در نهایت مقرر شد نمایندگان بانک در این مورد پیگیری های لازم را انجام داده و حداکثر ظرف دو هفته نتیجه را اعلام نمایند تا در جلسه هیات مدیره در مورد آن تصمیم گیری نهایی انجام گیرد.