تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق در استان یزد

تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ تعداد بازدید: 175
تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق در استان یزد

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق در استان یزد با حضور عضو هیات مدیره و مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، فرماندار، مسئولان محلی شهرستان و … در روز یکشنبه سیزدهم مردادماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق در استان یزد با حضور علیرضا اشرفی، عضو هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، محمد زاده رحمانی فرماندار، سید جمال سجادی پور، سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان یزد در روز یکشنبه سیزدهم مردادماه ۱۳۹۸ در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی بافق برگزار شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق در استان یزد با سرمایه حدود ۳۳ میلیارد ریال با مشارکت ۲۰۹ سهامدار که شامل اشخاص حقیقی، تشکل‌ها و اشخاص مستقل بودند، تشکیل شد.

گفتنی است، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق در استان یزد یکصد و سی و سومین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور و شصت و سومین صندوق شهرستانی و نخستین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان یزد است.

 در مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.