افزایش حدود ۹ برابری سرمایه صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو

افزایش حدود ۹ برابری سرمایه صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو
مرداد 14, 1398
55 بازدید

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو از افزایش بیش از حدود ۹ برابری سرمایه این صندوق در تیرماه امسال خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی، محمدامین خیاط، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو بیان داشت: سرمایه این صندوق از مبلغ حدود […]

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو از افزایش بیش از حدود ۹ برابری سرمایه این صندوق در تیرماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی، محمدامین خیاط، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو بیان داشت: سرمایه این صندوق از مبلغ حدود چهارده میلیارد ریال به مبلغ ۱۳۲ میلیارد ریال افزایش‌یافته است.

وی افزود: با افزایش سرمایه در تیرماه امسال، مبلغ ۱۱۸ میلیارد ریال به سرمایه صندوق افزوده شد که از این مبلغ ۶۴ میلیارد ریال توسط دولت و ۶۸ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی تأمین‌شده و مشارکت سهام‌داران از تعداد ۹۳ شرکت تولیدکننده بذر به تعداد ۱۱۸ شرکت افزایش‌یافته است.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت بذر گندم و جو اذعان داشت: صندوق با این افزایش رشدی حدود ۹ برابری در سرمایه خود داشته است که امیدواریم این روند موجب ارائه خدمات و حمایت‌های بیشتر و کاهش هزینه‌های تولید در صنعت بذر شود.