دیدار مدیرعامل صندوق استان و‌ مدیران عامل صندوق های حمایت زنان با مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی

تاریخ انتشار: 31 تیر 1398 تعداد بازدید: 335
دیدار مدیرعامل صندوق استان و‌ مدیران عامل صندوق های حمایت زنان با مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی؛ صبح امروز ۳۱ تیرماه ۱۳۹۸ دیدار مدیرعامل صندوق استان و‌ مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های زنان روستایی استان با مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی در جهت تقویت این صندوق ها و توسعه اشتغال زنان روستایی صورت پذیرفت.

مهندس حامد نخعی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی در این جلسه گزارش کوتاهی از خدمات و فعالیتهای صندوق های زنان روستایی پرداخت و با تاکید بر تقویت و گسترش ارائه خدمات به این صندوق ها، افزود: صندوق های حمایت از توسعه فعالیتهای زنان روستایی شهرستانهای استان ، خدمات قابل توجه و موثری به حوزه خدمات خود ارائه نموده اند و باید این صندوق ها تقویت شود و مورد حمایت بیشتر قرار گیرد. در این جلسه که مدیران عامل صندوق های زنان شهرستانهای درمیان و خوسف نیز حضور داشتند به بیان گزارش و تشریح فعالیتهای خود پرداختند.

در این جلسه مقرر شد در بازدید سرکارخانم مهندس نفیسه نخعی مدیر کل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی از فعالیت های زنان روستایی در شهرستان های خوسف، درمیان و سرایان، ضمن حمایت از توسعه فعالیت های این صندوق ها و تقویت سرمایه آنها، در بازارسازی و بازاررسانی تولیدات زنان روستایی و برندسازی واحد اقدامات موثری از سوی این اداره کل انجام پذیرد.