برگزاری گردهمایی سراسری صندوق های استانی و ملی- تخصصی حمایت از توسعه بخش کشاورزی

برگزاری گردهمایی سراسری صندوق های استانی و ملی- تخصصی حمایت از توسعه بخش کشاورزی
خرداد 23, 1398
72 بازدید

گردهمایی سراسری نمایندگان شرکت مادر تخصصی، نایب رئیسان و مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه کشاورزی استانی و ملی- محصولی امروز ۲۲ خرداد ماه ۹۸ در سالن اجتماعات کانون توحید برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ حضرت حجه الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی، نماینده ولی فقیه در وزارت […]

گردهمایی سراسری نمایندگان شرکت مادر تخصصی، نایب رئیسان و مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه کشاورزی استانی و ملی- محصولی امروز ۲۲ خرداد ماه ۹۸ در سالن اجتماعات کانون توحید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ حضرت حجه الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی سراسری نمایندگان شرکت مادر تخصصی، نایب رئیسان و مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه کشاورزی استانی و محلی- محصولی گفت: صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با خدمت به تولید و تولیدکنندگان و با کارکرد سهل و ارزان رضایت تولید کنندگان را فراهم کرده اند و بایستی شرایط تقویت سرمایه این صندوق ها فراهم شود.

وی افزود: با عنایت به تنوع و گستردگی فعالیت های بخش کشاورزی با مشارکت تولیدکنندگان و بهره برداران، صندوق های غیردولتی می توانند نقش مهمی را با توجه به ظرفیت های پیش بینی شده در پیشبرد سیاست ها و تحقق اهداف کشاورزی، استقرار زنجیره های تولید و تامین امنیت غذایی کشور ایفا کنند.

سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی نیز در این گردهمایی گفت: صندوق های حمایت از توسعه  بخش کشاورزی به دنبال تحقق ساختار پولی-مالی و توسعه ای برای تامین نیازهای بخش با محوریت تولید کنندگان و بهره برداران برپایه اصول و فقه اسلامی  هستند.

برچسب‌ها:, ,