خوسف – گزارش دیدار مدیرعامل و نائب ریس هیات مدیره صندوق با مدیر کل پست بانک خراسان جنوبی

تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ تعداد بازدید: 350
خوسف – گزارش دیدار مدیرعامل و نائب ریس هیات مدیره صندوق با مدیر کل پست بانک خراسان جنوبی

در این دیدار که در محل دفتر مدیرکل پست بانک خراسان جنوبی برگزار گردید ابتدا مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف توضیحاتی اجمالی در مورد صندوق ها و رسالت و فعالیت های آنها بیان نمود.

آقای مهندس امیر بهدانی، مدیرعامل محترم صندوق در ادامه به این نکته اشاره نمود که صندوق شهرستان خوسف از بدو تاسیس سعی نموده علاوه بر پرداخت تسهیلات، از ظرفیت بانک ها نیز بهره ببرد؛کمااینکه در این مدت ارتباط خوبی با بانک های رسالت ،قرض الحسنه مهر ایران ،کشاورزی و ملت صورت گرفته و سهامداران این صندوق توانسه اند تسهیلات خوبی دریافت نمایند و اکنون نیز تصمیم گرفته شده تا از ظرفیت یک بانک دیگر برای انعقاد تفاهم نامه تسهیلات کم بهره استفاده شود.

جناب آقای مهندس قاسمی (نایب ریئس هیات مدیره ) نیز علت انتخاب پست بانک جهت مذاکره را، عملکرد بسیار خوب بانک در ادوار گذشته دانسته و از عملکرد بسیار خوب جناب آقای محمدی( ریئس شعبه مرکزی) تشکر وقدردانی نمودند و تاکید کردند ارائه خدمت در زمان مناسب و با کمترین بروکراسی اداری می تواند موتور محرک فعالیت های اقتصادی باشد که این امر با توجه به شرایط موجود بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه جناب آقای بینا مدیر کل پست بانک خراسان جنوبی ضمن بیان تاریخچه ای از روند شکل گیری این بانک بخشی از اقدامات شاخص پست بانک خراسان جنوبی را بیان و عنوان داشتند در این بانک همیشه سعی بر تعامل با مشتری بوده و نظر بانک نیز با توجه به شعار سال رونق هرچه بیشتر تولید می باشد و در این زمینه آمادگی هر نوع همکاری وجود دارد.

جناب آقای محمدی (ریئس شعبه مرکزی پست بانک بیرجند) نیز ضمن تشکر از انتخاب پست بانک برای گسترش همکاری توسط صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خوسف، به سابقه همکاری این بانک با صندوق سرایان اشاره نمودند وحضور پست بانک در بسیاری از روستاها را نقطه عطفی دانستند چرا که بسیاری از کشاورزان می توانند در محل زندگی یا فاصله نزدیک به آن خدمات بانکی را به شکل مطلوب دریافت نمایند.

در پایان این نشست صمیمی مقرر شد موارد مدنظر صندوق شهرستان خوسف به این بانک اعلام تا پس از بررسی با واحدهای مختلف بانک پیش نویس طرح آماده گردد.