سرایان – جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه جهاد کشاورزی شهرستان

تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ تعداد بازدید: 149
سرایان – جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه جهاد کشاورزی شهرستان

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه جهاد کشاورزی شهرستان سرایان درتاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه مدیرعامل صندوق شهرستان به تشریح فعالیتهای اجرایی و اهداف صندوق پرداخت و عنوان داشت : صندوق شهرستان در سال گذشته تسهیلات با نرخهای ترجیحی و متنوع به زیر بخشهای مختلف در مواقع بحرانی جهت حل مشکلات از محل منابع داخلی و با یک راهکار سهل و اسان پرداخت نموده است.

مهندس احسان شوقی هم چنین از افزایش سرمایه صندوق ،استفاده از ظرفیت بورس کالای ایران برای محصولات استراتژیک(زعفران و پسته) و همکاری با صندوق پژوهش و فناوری جهت مبارزه با آفات و بیماری ها و افزایش ضریب تولید محصولات درسال جاری خبر داد.

در پایان از مدیریت محترم جهاد شهرستان و رئیس هیئت مدیره صندوق جناب آقای مهندس سلیمانی درخواست گردید با توجه به وجود ظرفیتهای قانونی موجود و هم چنین در خواست فعالین بخش جهت سهامداری نسبت به تبیین وتشریح بیشتر جایگاه صندوق و بیان خدمات ارزنده و فعالیتهای این مجموعه نزدفرماندار محترم شهرستان جهت دفاع ایشان در جلسات استان و احقاق حق صندوق برای افزایش سرمایه اقدامات لازم صورت پذیرد.