سفر مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی

تاریخ انتشار: 17 آبان 1397 تعداد بازدید: 555
سفر مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی

غلامرضا قوسی افزود: وزیر محترم جهاد کشاورزی و هیئت همرا ایشان، ظهر روز جمعه (18 آبان) وارد استان می شوند. بازدید از مزرعه پرورش گل رز هزاردستان، مجتمع کشت و صنعت دکتر مشار و افتتاح آبیاری زیر سطحی 72 هکتاری اسماعیل آباد نهبندان از مهمترین برنامه های روز اول سفر ایشان خواهد بود.

وی تصریح کرد: در روز دوم سفر ضمن بازدید از مزرعه خارشتر شرکت پیوند خاوران بعنوان نخستین مزرعه الگویی در سطح کشور، به شهرستان قاینات رفته و از کارخانه تروند زعفران این شهرستان نیز بازدید خواهد شد.

وی بیان کرد: در ادامه با افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار شرکت سهامی زراعی اسلام آباد قاین و همچنین بازدید از شرکت سهامی زراعی خضری، به شهرستان فردوس خواهند رفت و از پروژه پرورش بز سانن بازدید می کنند و سپس در شهرستان بشرویه از پروژه های آبخیزداری صندوق توسعه ملی این شهرستان بازدید بعمل خواهند آورد.

قوسی تشریح کرد: در ادامه بازدیدها در روز سوم و در شهرستان طبس، افتتاح همزمان پروژه تجهیز و نوسازی اراضی در سطح 800 هکتار و همچنین بازدید از کارخانه سبزی خشک کنی و تولید عرقیات اکسیر طبس، آخرین برنامه های ایشان قبل از عزیمت به پایتخت می باشد.

غلامرضا قوسی در پایان یادآور شد: امیدواریم سفر مقام عالی وزارت به استان، با توکل به خدا منشا ثمرات خیر و برکت برای جامعه کشاورزی خراسان جنوبی گردد.

اخبار و مطالب مرتبط

قالب تفریحی